Termabud jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży instalacyjno-pomiarowej o ustabilizowanej pozycji na rynku, nie nastawiającej się na szybki zysk, lecz na długotrwałą współpracę. Stale powiększamy grono naszych klientów, wielu spośród nich już od lat współpracuje wyłącznie z nami.

Termabud będąc partnerem techniczno-handlowym wielu czołowych producentów w dziedzinie ciepłownictwa i automatyki oraz techniki pomiarowej i instalacyjnej zabezpiecza komplementarność zaopatrzenia swoich kontrahentów, prowadząc sprzedaż oraz serwis wyrobów oferowanych przez producentów, którzy współpracują z nami.

Posiadamy stały magazyn wyrobów Fabryki Apator Powogaz, wodomierze w średnicach od DN 15 do DN 150 w tym wodomierze sprzężone oraz kątowe i przemysłowe  dostępne "od ręki" w najlepszych cenach na rynku. Specjalizujemy się równiez w legalizacji wodomierzy i ciepłomierzy posiadamy wodomierze na wymianę naprawione i zalegalizowane. Dostępne są również wodomierze i ciepłomierze firm Bmeters, Baylan, Itron, Mirometr i Fila na zamówienie.

Miło nam poinformować iż od 1.03.2014r. rozpoczęliśmy współpracę z wiodącym producentem wodomierzy i ciepłomierzy Firmą Baylan Turcja. Jesteśmy jedynym dystrybutorem urządzeń tego producenta w Polsce.